KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204474
nr 1420 4474
L Nyblom. Signerad, daterad 1893. Olja på duk, ringmur, 23x28cm, yttermått inklusive ram: 30x37cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:34:19
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr