KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204474

nr 1420 4474

L Nyblom. Signerad, daterad 1893. Olja på duk, ringmur, 23x28cm, yttermått inklusive ram: 30x37cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:34:19